Ovoce a zelenina z Podřipska

CZ | EN | DE | RU |

O nás

802.png

803.png

804.png

805.png

Severofrukt Trávčice - naše mise, sušení, sterilizace a další zpracování kořenové, naťové zeleniny a ovoce  

SEVEROFRUKT, KDO JSME

SEVEROFRUKT, akciová společnost, byla založena jako nástupnická organizace původního společného zemědělského podniku založeného v roce 1971. Do obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem byla zapsána dne 7.ledna 1993 (v oddílu B, vložka 373). Hospodaří bez přerušení od svého založení. Hlavními podnikatelskými aktivitami jsou výroba sušené zeleniny a ovoce, ovocných koncentrátů a sterilované zeleniny ( ZDE seznam produktů,    ZDE CENÍKY ). ZDE E-SHOP S KATALOGOVÝMI PRODUKTY

SEVEROFRUKT, CO VYRÁBÍME 

Mezi hlavní produkty Severofruktu patří zejména  sušené brambory v kostkách, mleté i v nudličkách, sušený celer, sušená petržel a sušený pastiňák. Severofrukt disponuje také mlecí a kalibrovací technologií pro zpracování sušeného hrachu a jiné sušené zeleniny. Vyspělá, počítačově řízená technologie pomáhá vyrobit ovocné koncentráty a ovocná aroma vysoké kvality. Vstupními surovinami jsou hrušky, jablka a višně. Rostoucí obrat firma dosahuje ve výrobě sterilovaných okurek, sterilovaného zelí, červené řepy a papriky.  


Vyzkoušejte naše ovocné koncentráty, které si získaly oblibu na Farmářských trzích

NOVĚ TAKÉ OCENĚNÍ KLASA NA ZEMĚ ŽIVITELCE 2012 V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

 
 

806.jpg

807.jpg

808.jpg

PLATNÉ CENÍKY OVOCNÝCH NÁPOJOVÝCH KONCENTRÁTŮ, STERILIZOVANÉ ZELENINY A SUŠENÉ ZELENINY, Vám zašleme na požádání e-mailem, napište si o ně na perger@severofrukt.cz , nebo volejte +420 602 326 068.

TYTO CENÍKY JSOU URČENY POUZE PRO OSVČ, MALOOBCHOD, VELKOOBCHOD, SPOLEČNOSTI S RUČENÍM OMEZENÝM A AKCIOVÉ SPOLEČNOST. 

Pro soukromé osoby je určen ceník v našem e-shopu ZDE

Historie


Původní společný zemědělský podnik SEVEROFRUKT se zabýval výkupem a zpracováním ovoce a zeleniny, ale také pěstební činností na vlastních pozemcích a v rozsáhlých sklenících. Po restrukturalizaci v letech 2008 a 2009, kdy se stala akciová společnost součástí holdingu, se podnik soustředil na tři hlavní produktové skupiny,  výrobu sušené zeleniny a ovoce, ovocných koncentrátů,  a  nově výrobu sterilizované zeleniny. Objem produktů třetí skupiny se neustále zvyšuje.

809.jpg

810.jpg

812.jpg

Letecký snímek areálu Severofrukt z 90tých let

Hlavní správní budova

SEVEROFRUKT, KDE NÁS NAJDETE 

Severofrukt akciová společnost sídlí uprostřed území nazývaného zahrada Čech, v úrodném Polabí, nedaleko Litoměřic a Terezína. Produkty českých zemědělců představují hlavní zdroj surovin pro výrobu firmy  ( zde mapa sídla firmy ) .

140617 Seznam smluvních maloobchodních prodejen Severofrukt.pdf

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím